Od drugiego numeru czasopisma Otwarta Innowacja wydania dostępne są również w tradycyjnej formie. W cenie 14.95 zł z VAT dostępna jest wersja zszywana, drukowana w kolorze. Zaproponowana przez nas symboliczna cena, wynosząca zaledwie połowę ceny biletu do kina, jest niska i pokrywa jedynie koszty druku i wysyłki do klientów i bibliotek oraz wspiera naszą działalność.
Publikacja i czasopismo są wciąż otwarte, a artykuły dostępne na stronie internetowej. Dodatkowo jest to szansa na wsparcie przez naszych czytelników naszej pracy.
Mamy nadzieje, że forma drukowana – do której mogą Państwo wracać, przypadnie Państwu do gustu.

Zamówienie
W celu zamówienia czasopisma prosimy o wpłatę wybranej kwoty (ilość egzemplarzy razy 14.99zł + koszt przesyłki) na konto:
80 1950 0001 2006 0396 9948 0002

W tytule należy umieścić nazwę czasopisma "Otwarta Innowacja" oraz numer wydania i zamawianą ilość egzemplarzy (np. Otwarta Innowacja, 2013;2(1-2), 5 szt).
Adres: RootInnovation Spółka z o.o.
ul. J. Piłsudskiego 95,
50-016 Wrocław
NIP: 897 17 86 042
tel.: +48 881 625 862

Prenumerata
Chcąc dokonać prenumeraty czasopisma (jest wydawane w formie kwartalnika) prosimy o wpłatę na wyżej wymienione konto podając kolejne numery za które jest dokonana opłata.

Faktura
Dla osób, które dokonały zakupu wystawiamy fakturę VAT i na życzenie wysyłamy drogą elektroniczną lub załączamy do czasopisma. Chęć otrzymania faktury prosimy zgłosić e-mailowo.

Dla autorów
Autorzy, których prace ukazały się w danym numerze mogą nabyć dany numer w cenie 9.99zł.

Koszt przesyłki:
Dostępne sa następujące opcje:

  • Poczta Polska - List priorytetowy 2.35zł
  • Poczta Polska - List ekonomiczny 1.65zł
  • Poczta Polska - List Polecony 3.80zł (wymaga obecności w domu/w pracy lub odebranie na poczcie)
  • Poczta Polska - List Polecony - priorytet 4.45zł (wymaga obecności w domu/w pracy lub odebranie na poczcie)

W przypadku zamawiania większej ilości czasopisma, jeżeli waga zostanie przekroczona o 350g stosuje się opłaty zgodnie z tabelą Poczty Polskiej. Dla stałych czytelników możliwe jest wybrania odpowiedniej firmy kurierskiej. Koszt przesyłki proszę dołączyć do przelewu bankowego.

Księgarnie/kioski z czasopismami
Dystrybutorów, kioskarzy oraz pozostałych chętnych prosimy o kontakt indywidualny np.: przez formularz kontaktowy


Pytania
Jeżeli mają Państwo pytania proszę się niekrępowań i użyć wyżej wymienionych telefonów i e-maili lub skorzystać z formularza kontaktowego

Dodaj komentarz