Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Pracodawcy z branży Life Science, Wydział Biologii oraz Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego mają przyjemność zaprosić Państwa instytucję do udziału w II Targach Pracy „Wykorzystaj Swoją Szansę" w charakterze Prelegenta i/lub Wystawcy.

 

Dlaczego warto nas odwiedzić?

-dzięki Targom mają Państwo możliwość kontaktu z najzdolniejszymi i najbardziej zmotywowanymi studentami i absolwentami oraz poznanie metod rekrutacji innych firm.

- to doskonała okazja do przedstawienia Państwa potrzeb i oczekiwań Państwa firmy wobec absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego.

-Targi są okazją do potwierdzenia pozytywnego wizerunku Państwa firmy pośród studentów i pracowników naukowych oraz zwiększyć jej rozpoznawalność.

-Targi to szansa na nawiązanie różnorodnych form współpracy Państwa instytucji z Uniwersytetem Warszawskim i Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW oraz innymi Wystawcami z Państwa branży.

-udział w Targach jest bezpłatny, a Organizator zapewnia stoisko wystawiennicze.

Targi odbędą się w dniu 20 marca 2014 r. w godzinach 11.00 - 17.30 w holu głównym Wydziału Biologii UW, ul. Miecznikowa 1, 02-096 Warszawa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznego do dnia 21 lutego 2014 r.

Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące Targów zostały zamieszczone w regulaminie uczestnictwa, który znajduje się na końcu formularza kontaktowego, zamieszczonego na stronie http://praca.biol.uw.edu.pl/.

Z wyrazami szacunku

Organizatorzy

 

 

Pełna część jest dostępna po zalogowaniu się, wersja PDF, wydanie 4/2013 Otwarta Innowacja

Komentarze obsługiwane przez CComment