Otwarta Innowacja - OI – mająca na celu wspierać innowacyjność oraz kreatywność polskiej gospodarki, postanowiło jako jeden z celów długoterminowych wsparcie najmłodszych:

Dlaczego:

  • bo wychowanie w duchu inspirowania oraz kreatywności najmłodszych daje najlepszą szanse na rozwój
  • bo od nich będzie zależało następne 20 lat
  • jak nie rodzice, nauczyciele będą dbali o przyszłe pokolenie nikt za nas tego nie zrobi

Jak chcemy to osiągnąć:

  • - prowadząc dział z materiałami dla rodziców-nauczycieli gdzie będą mogli znaleźć pomysły od prostych do bardziej skomplikowanych zabaw
  • - prowadząc warsztaty – Inspiracja
  • - networking między kreatywnymi rodzicami…


Jeśli coś więcej zrobić dla przyszłego pokolenia – proszę dołącz do nas!! - do grupy pełnej pasji chcących przekazać wiedzę i umiejętności największemu skarbowi życia jakim są dzieci.Kontakt przez formularz kontaktowy

 

 "Uczenie jest niekończącym odkrywaniem, które przygotowuje do życia. Rolą nauczyciela jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim INSPIRACJA. Nauczycielem jest każdy rodzic, opiekun, przyjaciel, nieznajomy, który pozostawia ślad choć na chwile na naszej drodze życia. Ważne, aby te ślady były dobre, aby były bardziej wskazówkami - inspiracją ku dobru niż tylko śladami przeszłości. Dzieci są naszym największym skarbem, dlatego dbajmy o ich rozwój i SPĘDZAJMY Z NIMI CZAS, inspirujmy, odkrywajmy, uczmy, bo to jest jeden z przejawów  naszej miłości."

  Uczenie jest niekończącym odkrywaniem, które przygotowuje do życia. Rolą nauczyciela jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim INSPIRACJA. Nauczycielem jest każdy rodzic, opiekun, przyjaciel, nieznajomy, który pozostawia ślad choć na chwile na naszej drodze życia. Ważne, aby te ślady były dobre, aby były bardziej wskazówkami - inspiracją ku dobru niż tylko śladami przeszłości. Dzieci są naszym największym skarbem, dlatego dbajmy o ich rozwój i SPĘDZAJMY Z NIMI CZAS, inspirujmy, odkrywajmy, uczmy, bo to jest jeden z przejawów  naszej miłości.