Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Są ludzie (wynalascy, badacze), którzy kochają wymyślać, tworzyć i opracowywać nowe rzeczy. Chcemy aby platforma ta stała się źródłem inspiracji, skarbnica tematów i wprowadzała w świat kontaktów i nowych możliwości.

Podejście ujęte w Open Innovation daje możliwość zajmowania się aktualnymi i ważnymi potrzebami ludzkości, społeczeństwa i przemysłu. Do pytania sformułowanego "Co?" "Co potrzeba?" kreatywni badawcze, inwentorzy dodają pytanie "Jak?" "Jak to osiągnąć?" a następnie wspólnie zostaje podana odpowiedź.

Open Innovation to również dostęp do informacji, technologii oraz zaplecza przedsiębiorcy. Badania, które są podparte dostępem do aktualnych rozwiązań technologicznych, danych statystycznych, pomiarowych feedbaku od użytkowników jest bardzo cenne. W tym momencie nie wyważamy drzwi otwartych, jesteśmy bliżej sukcesu aniżeli inni.

W akademickim podejściu do nauki wybór tematyki badań jest poprzedzony badaniami literatury nie zaś badaniem rynku. Związku z tym otrzymane rezultaty w noszą do nauki podstawowej takie elementy jak usystematyzowanie wiedzy nie mniej jednak mają problem z komercjalizacją. W przypadku kiedy są dyktowane z potrzeby komercjalizacja - zastosowanie rezultatów jest naturalnym procesem sprzężonym z badaniami. Bądź bliżej komercjalizacji i wybieraj badania dla których rezultatów jest odbiorca.

Zapewnienie odbiorcy na starcie badań zwiększa szansę na zysk

 

Aktualnie poszukujemy .....

 

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment