Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło nam przedstawić polski produkt, który podbija rynek Polski oraz zagraniczny.

Eko-ogniskoTM – produkt ten jest przykładem innowacyjnego rozwiązania do zastosowania w codziennym życiu. Nadaje się jako rozpałka do grilla, kominków, pieca, ogniska. Jego atut to prostota użycia oraz ekologiczność.

Oparta jest na materiałach naturalnych – drewnie i kawałku tektury. Umożliwia rozpalenie jedną zapałką w ciągu 5 minut. Drewno nie jest niczym impregnowane – a jedynie odpowiednio wysuszone. Dlatego bez problemu się pali. Zestawy dostępne są w różnych kompozycjach – od najprostszych do samodzielnego zbudowania po wersje ekskluzywne, pudełkowe.

Sposób użycia np.: grill - jak na obrazku, okłada się węglem drzewnym i wrzuca się zapalona zapałkę z góry do naszego mini ogniska.

Produkt został opracowany i ochroniony patentowo poprzez firmę BBTB Group Sp. z o. o. ul. Dworcowa 4, 32-600 Oświęcim, www.eko-ognisko.com

Dodatkowym całej linii produktów jest możliwość zastosowania tego nośnika jako materiał promocyjny i reklamowy. Na drewnie możemy umieścić odpowiednie napisy, zabarwić kolorowo, czy nawet dodać odpowiednich soli, aby zabarwić płomień – np.: sole litu – na niebiesko, sole wapnia na czerwono. Tak więc jest doskonałym nośnikiem promocyjnym – którego nie wyrzuca się do kosza jak ulotkę tylko trzyma się do wykorzystania.

 

Pełna część jest dostępna po zalogowaniu się, wersja PDF, wydanie 4/2013 Otwarta Innowacja

Komentarze obsługiwane przez CComment