Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Innowacyjna gospodarka oparta na nowoczesnych technologiach, wiedzy oraz kreatywności to nowy kierunek jaki kształtuje rynek. Dlatego też dążąc do aktywnego wspierania rozwoju polskich innowacyjnych projektów biznesowych dnia 24.06.2015r. w Warszawie (Centrum Konferencyjne PIAP) odbędzie się konferencja "Technologie, Relacje, Wiedza. Przyszłość zaczyna się teraz".

Konferencja jest miejscem wymiany myśli, doświadczeń i pomysłów na komercjalizację między naukowcami i przedstawicielami świata biznesu oraz upowszechniania dobrych praktyk wdrażania projektów. Celem Konferencji jest aktywne wspieranie proinnowacyjnych postaw, umożliwienie nawiązania relacji biznesowych w środowisku związanym z nowoczesnymi i innowacyjnymi technologiami, wymiana doświadczeń dotyczących rozwoju gospodarki opartej na wiedzy.

W ramach planowanej Konferencji przewidujemy:

  • Sesje i prelekcje
  • Dyskusje
  • Warsztaty
  • Networking

Udział w Konferencji zapowiedzieli przedstawiciele firm o największym potencjale wdrażania i sukcesach w zakresie komercjalizacji, eksperci specjalizujący się w kreowaniu i wdrażaniu rozwiązań technologicznych, inwestorzy wspierający inwestycje w innowacje, eksperci z instytucji otoczenia biznesu, naukowcy zajmujący się badaniami nad nowatorskimi rozwiązaniami, jak również przedstawiciele organów administracji rządowej.

Zapraszamy na stronę Konferencji oraz do rejestracji: http://technologie-relacje-wiedza.pl/

 

Komentarze obsługiwane przez CComment